Z nebankovní půjčky můžete lehce financovat nové vybavení do kuchyně

Pustili jste se do rekonstrukce kuchyně? Financovali jste už nákup linky, kování a osvětlení? Už vám ale nezbylo dost peněz, abyste si mohli koupit nové spotřebiče, nádobí, hrnce a další věci? V takovém případě máte dvě možnosti. Peníze můžete poměrně rychle získat z kreditní karty a ještě rychleji z nebankovní půjčky. Máme pro vás srovnání obou těchto možností, díky kterému se můžete rozhodnout, co je pro vás výhodnější.

Doporučujeme

Půjčka na byt

nebankovní půjčky získáte prostředky do několika minut

Pomocí nebankovní půjčky získáte peníze bleskově rychle, proto se jí také někdy říká okamžitá půjčka. Je to možné jen díky tomu, že půjčka nemá přísné podmínky získání a vyřizuje se celá online. Bude vám jen stačit, když vyplníte žádost na webových stránkách nebankovní společnosti a peníze se mohou během několika málo minut objevit na vašem bankovním účtu. Je důležité, abyste k žádosti nahráli scan občanského průkazu, protože díky tomu si nebankovní společnost může rychle ověřit, zda jste do žádosti zapsali všechny osobní údaje správně.

Kolik lze z nebankovní půjčky získat?

Půjčka nebankovní i vám nabízí až 10 000 korun. Její výhoda tkví v tom, že si výši částky nastavujete sami. Nejméně si můžete půjčit 500 korun. Volíte si také dobu splatnosti, která se může pohybovat od 7 do 45 dní. V případě potíží s termínem splatnosti ho lze posunout o dalších 60 dnů.

Jak funguje kreditní karta?

O kartu si také požádáte online, ovšem s tím rozdílem, že její vyřízení může trvat i několik dní. Je třeba počítat s tím, že budete platit dost vysoký poplatek za:

  • vyřízení karty
  • vedení účtu
  • výběr peněz v hotovosti
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.