Půjčky bez registru a poplatků

Nikomu z nás nepadají peníze do kapsy jen tak. Někdy se stane, že peníze dojdou, ale do výplaty je ještě daleko. Právě v takové chvíli pomohou půjčky bez registru a poplatků. Jak se o půjčku žádá, kdo si může půjčit a jak rychle peníze získáte?

Půjčky bez registru a poplatků nemají přísné podmínky

Půjčky bez registru a poplatků jsou nebankovní půjčky, které získá téměř kdokoliv. Mají totiž jen 3 mírné podmínky:

  1. žadatel musí prokázat věk vyšší než 21 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství
  3. žadatel nesmí mít jinou aktivní půjčku u poskytovatele půjčky

Díky tomu bude půjčka bez prodlení schválena opravdu každému. Půjčky bez registru a poplatků jsou vhodné dokonce pro matky na mateřské, důchodce, studenty a často si půjčují také OSVČ.

Půjčky bez registru a poplatků a způsob vyřízení

Žádost o půjčku se vyřizuje online. Je třeba vyplnit několik údajů, jako je jméno a příjmení, místo bydliště, místo narození a další. K žádosti je třeba přidat ještě oskenovaný občanský průkaz, aby si nebankovní společnost mohla ověřit, že splňujete všechny výše popsané podmínky. Nebankovní společnost se začne žádostí hned zabývat a pokud bude schválena, neprodleně (do 1 minuty) vám pošle peníze na účet.

Jak úvěr splatíte?

U půjčky bez registru a poplatků si sami volíte dobu splatnosti. Půjčku splatíte jednorázově. Po schválení půjčky vám přijde faktura s platebními údaji. Můžete si ji nechat poslat poštou, ve formě e-mailu nebo prostřednictvím SMS zprávy. Pokud byste měli s termínem splatnosti potíže, nabízí se prodloužení. O něj se také žádá online a za prodloužení se platí mírný poplatek. Termín si lze posunout o maximálně 60 dní.