Půjčky bez registru a poplatků pomohou, když potřebujete opravit auto

Spoléháte se na něj každý den, když se potřebujete dostat do práce. Ovšem jednoho „krásného“ rána do něj usednete, otočíte klíčkem a nic. Auto ani neškytne. Pokud ho potřebujete denně, určitě budete na opravu spěchat. Chybí vám peníze?

Půjčky bez registru a poplatků nabízí dost peněz i na větší opravu

Jestliže musíte auto neprodleně poslat do servisu a nemáte dost peněz, jako řešení se nabízí výhodné půjčky bez registru a poplatků. S jejich pomocí hravě uhradíte i vážnější opravy. Z půjčky totiž získáte jednorázově až 10 000 korun. Jejich vyřízení je rychlé, protože se odehrává na internetu. Není třeba nic víc, než si připravit občanský průkaz. Do online žádosti vyplníte několik údajů a musíte k ní nahrát ještě scan obou stran vašeho občanského průkazu. Je to povinné a scan slouží k tomu, aby si společnost mohla rychle ověřit, že jste vyplnili všechny údaje podle pravdy a správně.

Půjčky bez registru a poplatků nejsou jediné řešení

Kromě nebankovní půjčky ihned na účet si můžete peníze vzít také z kreditní karty. U ní si ale dejte velký pozor. Jestliže budete peníze z karty vybírat, draze za to zaplatíte. Není výjimkou, že si banka za výběr účtuje třeba i 100 korun a k tomu ještě poplatek ve výši 1 % z půjčené částky. Jestliže kartu nemáte, musíte si o ni požádat. Je to možné online a přímo v bance. Počítejte s tím, že než kartu dostanete, bude to trvat několik dní.

Má variabilní nastavení

Půjčky ihned mají nastavitelnou:

  • částku
  • dobu splatnosti

Dobře si rozmyslete, kolik si půjčíte a zodpovědně zvolte dobu splatnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.