Půjčka pro nezaměstnané zaplatí vybavení na zahradu

Možná si i vy užíváte pohodových dnů na chalupě, kterou už léta zvelebujete. Kocháte se pohledem na opravenou podlahu, posekaný trávník nebo na první náznak úrody, která klíčí ze země. Že vám kazí náladu neupravené keře a přerostlý živý plot? Žádný problém! Zkraťte ho zahradními nůžkami a budete mít po starostech. Ještě lépe ale uděláte, když si na tuto práci pořídíte plotové nůžky. Nemáte na ně dost peněz? Půjčky bez registru a poplatků vám je poskytnou.

I bez stálého příjmu se pro vás najde pomoc!

Rádi byste si doporučené vybavení pořídili, ale šetříte každou korunu, protože momentálně nemáte žádnou práci? Obraťte se na nebankovní společnost, která vám půjčí peníze na pořízení pomocníků do zahrady. Jejich půjčka pro nezaměstnané je určena právě lidem, kteří nemohou doložit výši příjmu a proto by u běžných bank nepochodili. Oproti tomu půjčka nebankovní poskytne finance i bez nároku na:

  • ručitele
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • zástavu

Jak půjčka pro nezaměstnané funguje?

Půjčka pro nezaměstnané je určena všem českým občanům starším 21 let. Sjednat si ji můžete z pohodlí vašeho domova, neboť vám stačí vyplnit online formulář. Ten je ihned po odeslání zpracován a obratem je vám sděleno, zda na peníze dosahujete. Pokud je vaše žádost schválena, finanční suma je odesílána do 1 minuty na váš bankovní účet. Půjčit si můžete až 10 000 Kč, záleží však jen na vás, o kolik skutečně požádáte. Myslete na to, že peníze je třeba vrátit v době splatnosti, která činí 7 až 45 dnů.

Zvažte pečlivě výběr!

Plotové nůžky se vám jistě vyplatí. Z nabídky vybírejte elektrické typy, které vám ušetří čas a nejsou příliš těžké, takže s nimi mohou pracovat i ženy. Pokud upřednostňujete nákup na internetu, navštivte nejprve odborníky v obchodech, se kterými si ujasníte, jaký přístroj je pro vás nejlepší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.