Půjčka pro nezaměstnané zaplatí dětský tábor

Rádi byste dopřáli svým dětem veselé a dobrodružné prázdniny? Měli jste naplnánovanou dovolenou u moře, ale musíte ji zrušit, protože jste přišli o práci? Bojíte se, že vám nebudou stačit prostředky ani na to, abyste dětem zajistili zajímavý program? Pošlete je na tábor, který zaplatíte z půjčky bez registru a poplatků. Vyřídíte ji během chvilky a svým potomkům tak dopřejete zábavu i pobyt v přírodě.

Doporučujeme

Půjčka na byt | Nebankovní půjčky se zástavou

Půjčka pro nezaměstnané vás nezklame

Půjčka pro nezaměstnané, kterou poskytují nebankovní společnosti, není výjimečna jenom tím, že poskytuje podporu lidem bez stálého příjmu. Její positiva jsou také v tom, že ji sjednáte velmi snadno a bez zbytečných průtahů. K jejímu vyřízení totiž nemusíte podstupovat nepříjemné návštěvy na pobočce ani není třeba vyplňovat množství složitých papírů. Stačí vám, když zůstanete v pohodlí vašeho domova a o finance požádáte pomocí online formuláře.

Co je třeba splnit pro získání půjčky ihned?

K tomu, aby vám byla půjčka pro nezaměstnané schválena, je třeba splnit dvě podmínky:

  • být starší 21 let
  • mít české státní občansví

Pak už nepotřebujete nic víc. Nemusíte dokonce dokládat ani:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • potvrzení o existenci ručitele

Zkrátka jen vyplníte žádost na stránkách společnosti a do ní uvedete osobní údaje jako jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši, kterou požadujete k zapůjčení. Formulář pak odešlete ke zpracování a během pár minut se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze mohou být ještě ten den na vašem účtu.

Kolik můžete získat?

Půjčit si můžete až 10 000 Kč, které je třeba vrátit mezi 7 až 45 dny . Termín splatnosti si však, stejně jako sumu, zvolíte podle svého uvážení. V případě, že byste sjednanou dobu nemohli dodržet, můžete si za poplatek vyžádat prodloužení doby splatnosti o dalších 30 dnů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.