Půjčka nebankovní

Dnešní doba je velmi nejistá. Mnoho lidí žije pouze z výplaty do výplaty či spoléhá na výplatu důchodu či sociálních dávek. Patříte do této skupiny obyvatel? Potřebovali byste si půjčit, ale v bance vás odmítli? Pokud by vám stačilo jen několik set nebo tisíc korun, vyplatí se vám speciální půjčka nebankovní.

Půjčka nebankovní není zatížena přísnými podmínkami

Půjčka nebankovní nemá tak přísné podmínky jako půjčka v bance. Nebankovní společnosti půjčují menší částky, takže přísné podmínky nestanovily. Abyste půjčku získali, nemusíte prokazovat příjem, což je asi největší výhoda této půjčky. Díky tomu je dostupná pro všechny. Často si půjčují lidé, kteří jsou aktuálně bez práce, maminky na mateřské, důchodci a také studenti. Běžně si půjčují také lidé, kteří sice mají práci, ale nedostává se jim peněz do výplaty.

Půjčka nebankovní a hlavní výhody

  • žádost se podává online
  • není třeba mít ručitele
  • nebankovní společnost neprohlíží registr dlužníků
  • vyřízena je během chvilky
  • peníze poskytne i do několika minut

Výhodou je, že si sami volíte, kolik peněz chcete půjčit. Minimální výše půjčky je 500 Kč. Půjčka nebankovní nabízí jednorázově úvěr až na 10 000 Kč. Volíte si také dobu splatnosti. Minimální doba je 7 dní. Nejdelší termín splatnosti je 45 dní.

Kdy je možné si půjčit?

Půjčka nebankovní je dostupná 24 hodin denně po celý týden. O půjčku si můžete požádat třeba i noci. Často se tato půjčka využívá k zaplacení pohledávek, k platbě pojištění i k běžným nákupům. Není účelová, takže si s penězi můžete nakládat podle libosti. Lidé si také často půjčují na nákup nových spotřebičů a dokonce také na dovolenou.