Půjčka do 5000 okamžitě všem zaplatí novou tiskárnu

Používáte doma nebo v kanceláři tiskárnu? Porouchala se vám a vy nutně potřebujete koupit novou? Nemáte ale na tiskárnu volné peníze? Řešení se nabízí 2. Můžete si půjčit z nebankovní půjčky, nebo jako zdroj peněz použít kreditní kartu. Jaká z variant se vyplatí více? Máme pro vás podrobné srovnání výhod a nevýhod nebankovní půjčky a kreditní karty.

Doporučujeme

Půjčka na byt | Nebankovní půjčky se zástavou

Půjčka do 5000 okamžitě všem je výhodný úvěr

Půjčka do 5000 okamžitě všem je výhodná tím, že nabízí menší obnos peněz za výhodných podmínek. Půjčit si můžete jen tolik peněz, kolik na koupi nové tiskárny potřebujete. Mezi pozitiva půjčky patří, že za ni platíte jen mírný poplatek. Velká výhoda je ta, že pokud půjčku splatíte dříve, bude vám poplatek poměrně snížen. U banky tomu tak není, za předčasné splacení si účtuje poplatek navíc.

Půjčka do 5000 okamžitě všem a způsob podání žádosti

Nejdříve si určíte, kolik si půjčíte a nastavíte si dobu splatnosti. Splatnost se může pohybovat od 7 do 45 dní. Kromě toho lze půjčku i prodloužit o dalších 60 dní. Celý proces žádosti o půjčku se odehrává online. Pokud splníte všechny náležitosti, bude vám půjčka nebankovní schválena asi do 10 minut. Peníze jsou ihned po schválení poslány na účet. Jestliže účet nemáte, můžete si sumu nechat poslat přes poštovní poukázku. V rychlosti i snadném postupu vyřízení má okamžitá půjčka obrovskou výhodou oproti kreditní kartě.

Výhody a nevýhody kreditní karty

Karta nabízí větší sumu, což je její jediná výhoda oproti nebankovní půjčce. Ostatní podmínky karty jdou spíše proti klientovi. Nevýhody karty jsou:

  • na vydání karty můžete čekat i několik dnů
  • její vydání je často podmíněno prokázáním příjmu
  • má vysoké úroky, které platíte při překročení bezúročného období
  • u některých bank platíte vysoký poplatek za výběr peněz v hotovosti
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.