Okamžitá půjčka

Narazili jste na věc, kterou již dlouho sháníte a zrovna ji mají ve slevě? Nebo prostě jen potřebujete peníze, abyste vyšli do výplaty? V těchto i jiných případech je řešením okamžitá půjčka. Jaké má výhody, pro koho je určena a kde o ni požádat?

Okamžitá půjčka a její největší výhody

Okamžitá půjčka není půjčkou v bance. Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který je určen pro každého. Nebankovní společnost totiž nebazíruje na přísných podmínkách. K získání této půjčky není dokonce třeba prokazovat příjem. Velkou výhodou je, že nebankovní společnost poskytne úvěr i těm, kdo mají záznam v registru dlužníků. Dostupná je i pro osoby, které mají záznam v rejstříku trestů. Okamžitá půjčka má jen 3 podmínky. Musíte prokázat:

  1. české státní občanství
  2. věk nad 21 let

Třetí podmínkou je, že nesmíte mít u nebankovní společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Okamžitá půjčka je vaše do minuty!

První žádost o půjčku se vyřizuje online. Jestliže se po řádném splacení rozhodnete využít půjčku opakovaně, už se žádost nevyplňuje. V tomto případě stačí odeslat SMS zprávu. Díky mírným podmínkám je vyřízení otázkou několika minut. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin každý den, žádosti posuzuje neprodleně a pokud je vše v pořádku, pošle peníze do 1 minuty od schválení. Rychlejší proces vyřízení nikde jinde nenajdete.

Co musíte vědět!

Okamžitá půjčka má výhodné podmínky, protože se jedná o krátkodobý úvěr. Doba splatnosti je maximálně  45 dní. Pamatujte na to a před odesláním žádosti si vše dobře propočítejte. Za překročení termínu splatnosti hrozí sankce. Bude vám účtováno 10 % z dlužné částky každý týden! Sankcím se lze vyhnout tak, že požádáte o prodloužení splatnosti.