Nový kotel pořiďte pomocí SMS půjčky

Není váš kotel už nejmladší a podle všeho už dlouho nevydrží? Topná sezona je za námi, proto neváhejte a kupte si kotel nový. Pokud by dosloužil v době největší zimy, pořádně byste si to vyčítali – a stejný názor by jistě měli i ostatní členové vaší rodiny. Pokud na pořízení nového kotle nemáte dost peněz, není nic jednoduššího, než si požádat o poskytnutí SMS půjčky. Díky ní si můžete kotel koupit snadno a rychle.

Charakteristika SMS půjčky

Tato krátkodobá půjčka nebankovní má dobu splatnosti 7 až 45 dnů, je totiž koncipovaná jako půjčka do výplaty. Jakmile půjčku splatíte, bude pro vás velmi snadné si půjčit znovu. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Půjčit si můžete i v případě, že máte záznam v registru dlužníků či trestním rejstříku, tato půjčka totiž patří mezi půjčky bez registru a poplatků. Vše si navíc vyřídíte z pohodlí domova nebo oblíbené kavárny, nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku, na níž by se vám někdo snažil vnutit služby, které ve skutečnosti ani nepotřebujete.

Jak si o poskytnutí SMS půjčky požádat?

Půjčku získáte prostřednictvím speciální SMS, jak ostatně napovídá název. Nemusíte se ale bát, že by tato SMS byla příliš drahá, její cena totiž bude stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho operátora. Do deseti minut vám na váš mobilní telefon přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena. Jestliže dojde ke schválení, do dalších deseti minut můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Kde jinde můžete rychle sehnat peníze na nový kotel?

  • kreditní karta
  • kontokorent
  • dlouhodobá půjčka
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.