Nebankovní půjčky se hodí na koupi nové ledničky

Máte problém, rozbila se vám lednička? Potřebujete okamžitě koupit novou? Peníze ale nemáte, do výplaty je daleko? Vyřešte tento problém rychle pomocí nebankovní půjčky ihned na účet. Budete velmi mile překvapeni, jak opravdu rychle to jde i tím, že peníze můžete získat bez poplatků! Jak to udělat? Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné.

Nebankovní půjčky jsou nastavitelné ve váš prospěch

U bankovní půjčky vám může vadit její strnulost. Většinou si sami nemůžete vybrat, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Když už ano, setkáte se s dalším problémem. Banka vám předloží smlouvu, kde není na první pohled jasné, kolik navíc zaplatíte. Musíte si dávat pozor na úrokovou sazbu a současně na RPSN. U půjčky ihned se s ničím takovým nesetkáte. Nebankovní společnost totiž stanovila pevný poplatek, který se za její vyřízení platí. Výše poplatku je závislá na tom, kolik a na jak dlouho si půjčíte. Ceník s výší poplatku také najdete na oficiálních stránkách nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky jsou zdarma! Jak postupovat?

Standardně nabízí nebankovní půjčky sumu od 500 do 10 000 korun. Každý si volí sumu sám. Když si ale žádá poprvé, udělá nejlépe, když si půjčí 9000 korun a dá si splatnost na 30 dní. Při této kombinaci totiž neplatí nic navíc. Peníze musí také v termínu vrátit.

Nebankovní půjčky mají dalších několik výhod

  • Jsou neúčelové.
  • Fungují jako rychlé půjčky do výplaty.
  • Mají nastavitelnou dobu splatnosti,
  • Vrací se v jedné splátce.
  • K získání není třeba dokazovat vysoký příjem.
  • Jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Půjčí si i lidé, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.