Nebankovní půjčky ihned

Byli jste už někdy žádat o půjčku v bance? Pokud ano a vaše příjmy jsou nízké, tak jste jistě zažili tu nepříjemnou situaci, kdy vám bankovní úředník sdělí, že pro banku nejste důvěryhodní a pošle vás domů. Taková trapná situace se vám u nebankovní společnosti stát nemůže. K získání nebankovní půjčky ihned je potřeba splnit jen 3 mírné podmínky. Jaké to jsou, kolik tato půjčka nabízí a pro koho je vhodná?

Nebankovní půjčky ihned jsou určeny téměř pro každého

Banka například nepůjčí těm, kdo mají záznam v registru dlužníků. Pro banku jsou nežádoucí i lidé, kteří mají záznam v rejstříku trestů. Pro nebankovní společnost nejsou obě skutečnosti překážkou. Bez problémů takovým lidem půjčí. K získání nebankovní půjčky ihned není dokonce potřeba vysoký příjem. Půjčit si proto mohou i tyto osoby:

  • senioři
  • nezaměstnaní
  • podnikatelé
  • studenti
  • matky na mateřské

Nebankovní půjčky ihned a vyřízení žádosti

Vše je otázkou několika málo minut. Musíte se připojit na internet. Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti najdete kalkulátor, pomocí kterého si zvolíte výši půjčky a také dobu splatnosti. Kalkulátor vám také ukáže, jak vysoký budete za půjčku platit poplatek. Nebojte se, poplatek není vysoký. Například za půjčku 3 000 Kč na 7 dní zaplatíte pouze 300 Kč navíc. Potom vyplníte žádost, kam zadáte jen základní údaje: Jméno, místo bydliště, číslo bankovního účtu, rodné číslo a další. Jakmile žádost odešlete, bude ihned posouzena. Mezi podmínky půjčky patří: věk 21 až 85 let, české občanství, nesmíte mít jinou půjčku u dané nebankovní společnosti.

Kdy jsou nebankovní půjčky ihned vhodným řešením?

Lidé si je nejčastěji berou, když se dostanou do finanční tísně. Je možné je také použít na nákupy potravin, oblečení či spotřebičů. Nebankovní půjčky ihned můžete použít také na nákup dovolené.