Nebankovní půjčky ihned na nový vysavač

Vysavač patří mezi spotřebiče, bez kterého se neobejde asi žádná domácnost. Pokud se rozbije, je třeba rychle koupit jiný. Nový vysavač stojí několik tisíc korun, což může znamenat zásah do rodinného rozpočtu. Může se ale stát, že několik tisíc nemůžete vydat. V takovém případě se nabízí 2 možnosti, jak peníze rychle získat. Je to nebankovní půjčka ihned a kreditní karta. Která z nich je výhodnější a jaký vysavač koupit?

Z nebankovní půjčky ihned získáte dost peněz

Nebankovní půjčky ihned nabízí až 10 000 korun. Tato suma určitě pokryje nákup nového vysavače ve špičkové kvalitě. Vybírat je možné vysavač:

  • sáčkový
  • bezsáčkový
  • vodní

Ceny se liší i o několik tisíc korun. Jestliže máte velkou domácnost, rozhodně investujte do výkonného stroje s vysokou savou schopností. Vodní vysavače jsou výborné i na čištění čalouněného nábytku. Velkou výhodou bezsáčkových vysavačů je snadná údržba.

Kreditní karta nebo nebankovní půjčky ihned?

Pokud se nemůžete rozhodnout, který způsob financování je pro vás výhodnější, máme pro vás přehled největších výhod a nevýhod obou variant. Kreditní karty jsou například výhodné v tom, že nabízí až 50 000 korun a platí u nich bezúročné období. To může trvat až 50 dní, záleží na podmínkách každé banky. Nevýhodou naopak je, že kreditní kartu nezíská každý. Banka si prověřuje příjem žadatele. Pokud má nízké příjmy, kartu mu nevydá. Oproti tomu okamžitá půjčka nabízí 10 000 korun a její největší výhodou je, že ji získá téměř každý. Podmínky má půjčka jen dvě. Je to věk žadatele 21 až 85 let a české státní občanství.

Půjčka má i 3 další výhody

  • vyřídíte ji online
  • nemusíte dokládat příjem
  • k jejímu získání není rozhodující vysoký příjem
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.