Nebankovní půjčka zaplatí i granule

Někdy se to s financemi v jenom měsíci tak „semele“, že vám ke konci nezbývají žádné peníze. Může se lehce stát, že vám nezbude dost peněz ani na koupi granulí pro vašeho čtyřnohého kamaráda. V takových případech nemusíte propadat panice a nechávat vašeho pejska o hladu či mu do misky naservírovat nekvalitní jídlo.

Nebankovní půjčka vám pomůže

Nebankovní půjčka byla vytvořena právě pro takové situace. Říká se jí také půjčka do výplaty, patří také mezi půjčky bez registru. Její výhodou je, že si hravě můžete půjčit 500 Kč až 10 000 Kč. Jak? Stačí si najít jen několik minut času a vyplnit online žádost. Do ní se zadává jen několik základních údajů. Je to například:

  • jméno a příjmení
  • místo bydliště
  • číslo bankovního účtu aj.

Je třeba do žádosti vyplnit číslo občanského průkazu, protože podmínkou půjčky je české státní občanství. Druhou podmínkou půjčky je věk 21 až 85 let. Ten doložíte tak, že do žádosti vyplníte rodné číslo. Nebankovní společnost se začne žádostí okamžitě zabývat. Pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pokud je vše v pořádku, bude vám půjčka schválena do 10 minut a peníze vám budou okamžitě poslány na účet.

Je nebankovní půjčka jediným řešením?

Určitě není. Kromě půjčky můžete peníze získat také z kreditní karty. Pokud ji nemáte, musíte si o její vydání požádat v bance. Vydání ale může trvat několik dní a je třeba doložit příjem. Pokud jste například bez práce, banka vám kartu odmítne vydat. Další možností je kontokorent.

Jak vybrat správné granule?

Na granulích nesmíte v žádném případě šetřit. Je důležité, aby granule obsahovaly minimálně 50 % masa. Důležitý je také obsah vitamínů a minerálních prvků, které podporují zdraví zvířete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.