Nebankovní půjčka pro problémové klienty dá peníze na vánoční dárky

Už je to tu zase. Po roce přijdou za chvíli vánoční svátky a s nimi potřeba touha obdarovat vaše blízké něčím krásným a udělat jim radost. Jenže se lehce může stát, že na všechny dárky nebudete mít dost peněz. V takové situaci nemusíte zoufat, protože se můžete obrátit na nebankovní půjčky. Z nich máte peníze téměř okamžitě a navíc je můžete použít na cokoliv chcete. Jak se okamžitá půjčka vyřizuje a na co si musíte dát pozor?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její srovnání s bankovními produkty

Možná vás napadlo, že si také můžete jít půjčit do banky. Nápad je to dobrý, ale už ne moc výhodný. Banky sice lákají na výhodnou úrokovou sazbu, jenže problém je, že nepůjčí každému. Banka rozhodně nepůjčí lidem, kteří:

  • mají záznam v registru dlužníků,
  • mají více půjček,
  • měli někdy v minulosti problémy se splácením,
  • jsou bez práce,
  • mají nízký příjem.

Navíc peníze nezískáte okamžitě, banka si vás nejdříve prověří. Když si budete chtít půjčit menší obnos, nabízí se kreditní karta a kontokorent. U nich je ale obvykle extrémně vysoká úroková sazba, takže hodně přeplatíte. Navíc u karty třeba platíte i za výběr v hotovosti.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je vaše do několika minut

Půjčka nebankovní má tu konkurenční výhodu, že je vyřízena asi do 15 minut. Stačí se připojit na web nebankovní společnosti a postupovat dle instrukcí. Budete potřebovat jen občanský průkaz.

Pozor na dobu splatnosti

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je specifická tím, že má kratší dobu splatnosti. Dejte si na to pozor a nikdy si nepůjčujte v případě, že nemáte jistotu, že peníze stihnete včas vrátit. Za každý den prodlení totiž zaplatíte peníze navíc, a právě to by vás mohlo dostat do problémů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.