Nebankovní půjčka nabízí peníze na zimní pneumatiky

nebankovni-pujckaZima je v plné síle a vy jste zjistitli, že vaše zimní pneumatiky na autě jsou už hodně sjeté? Neriskujte, že dostanete smyk a zraníte sebe i ostatní účastníky silničního provozu. Navíc hrozí i dost vysoká pokuta. Nové zimní gumy stojí několik tisíc. Nemáte na ně peníze? Nabízí se snadná pomoc v podobě nebankovní půjčky ihned na účet. Je snadné ji získat a je mnohem výhodnější než půjčka od banky.

Nebankovní půjčka a výhody

Nebankovní půjčka je v první řadě zajímavá tím, že je dostupná nepřetržitě. Žádost o půjčku se totiž vyřizuje online na webu nebankovní společnosti. Je to velice jednoduché, zvládne to každý. Postupuje se takto:

  • pomocí konfigurátoru si vyberete sumu a dobu splatnosti,
  • vyplníte několik položek do žádosti,
  • k žádosti nahrajete scan občanského průkazu.

Tím jsou všechny podmínky splněny a vy už jen několik málo minutek počkáte na to, až se vám společnost ozve. Pošle vám SMS zprávu s potvrzením o schválení úvěru. Proces vyřízení je tím, čím se nebankovní finská půjčka zásadně odlišuje od všech bankovních produktů. Vyřízení půjčky v bance je někdy během i na několik dní. Banka totiž klienty důkladě prověřuje a je třeba jít na pobočku podepsat smlouvu apod.

Nebankovní půjčka a možnosti

Každý si podle svého nastavuje sumu a dobu splatnosti. Suma je možná od 500 do 10 000 korun, splatnost od 7 do 45 dní. Nabízí se i prodloužení doby splatnosti, dá se udělat o 7 až 30 dní.

Je zdarma!

Je velice příjemné, že pro první žadatele je zdarma. Platí to v případě, když si na 30 dní půjčí 9000 korun.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.