Mobil půjčka

Dnešní doba je v mnoha ohledech poměrně nemilosrdná. Zdražuje se snad vše, a tak se každý může velmi lehce dostat do nepříjemné situace. Několik dní před výplatou mu dojdou peníze. V takových chvílích by stačilo třeba jen několik set nebo tisíc korun. V bance vám nepomůžou, v nebankovní společnosti ano. Nebankovní společnost totiž nabízí výhodnou půjčku, kterou získáte za několik minut. Jaké má podmínky a jak při jejím vyřizování postupovat?

Mobil půjčka je vaše do minuty!

Jedním z typů nebankovních půjček je mobil půjčka, která má velkou oblibu. Je to především díky snadnému procesu vyřízení. I vám bude stačit, když se připojíte k internetu a podíváte se na oficiální stránky nebankovní společnosti. Zde najdete online formulář. K jeho vyplnění stačí jen několik málo minut a půjčka je vaše. Pokud žádost splňuje všechny podmínky, nebankovní společnosti vám pošle peníze do 1 minuty. Mobil půjčka díky tomu dokáže vyřešit aktuální finanční tíseň.

Mobil půjčka má tyto výhody

  • k jejímu vyřízení stačí chvilka
  • není třeba dokazovat příjem
  • nemusíte mít čistý trestní rejstřík
  • nebankovní společnost nenahlíží do registru dlužníků Solus
  • mobil půjčka je dostupná i pro seniory nebo studenty
  • i vy si můžete půjčovat opakovaně
  • sami si volíte dobu splatnosti a také sumu, kterou chcete půjčit

Mobil půjčka a možná rizika

Mobil půjčka má krátkou dobu splatnosti. Je to maximálně 45 dní. Ještě než si o půjčku požádáte, dobře si spočítejte, jestli jste schopni peníze včas vrátit. Počítejte s tím, že půjčku musíte vrátit v jedné splátce. Pokud byste peníze nevrátili včas, hrozí sankce. Nebankovní společnost si v případě prodlení splátky účtuje minimálně 250 Kč týdně. Jedinou obranou je, že si můžete požádat o prodloužení termínu splatnosti.