Mobil půjčka pomůže se zaplacením povinného ručení

Povinné ručení si musí platit každý majitel motorového vozidla, které je provozováno na pozemních komunikacích. Význam pojištění tkví v tom, že v případě nehody, při které provozem vozidla způsobíte škody druhé osobě, budou tyto škody hrazeny právě z povinného ručení. Platbu povinného ručení lze hradit celou najednou, nebo si ji rozložit na půlroční či čtvrtletní splátky. Přišla vám složenka na úhradu pojistného, ale nemáte na ni dost peněz?

Mobil půjčka vám rychle pomůže

Cena pojištění odpovědnosti z provozu vozidla se liší. Cenu pojištění ovlivňuje stáří vozidla, jeho typ a také výše limitů pojištění. Určitě se vyplatí si připlatit a zvolit pojištění, které má limity až 100 000 000 Kč. Proč? Zejména škody na zdraví a škody na majetku (například na autě, na svodidlech atd.) se mohou pohybovat v milionech korun. Pokud by byly limity nízké, museli byste sáhnout i do vlastní kapsy. Mobil půjčka nabízí až 10 000 korun, což hravě splátku pojištění pokryje.

Mobil půjčka je vaše, když…

Půjčka nebankovní bude vaše, pokud splňujete tyto 3 podmínky:

  1. máte české státní občanství
  2. je vám 21 až 85 roků
  3. nemáte u společnosti jinou nesplacenou půjčku

Postup vyřízení

Jestliže podmínky splňujete, připojte se na stránky nebankovní společnosti, na kterých se nachází online kalkulátor. S jeho pomocí si snadno nastavíte částku a dobu splatnosti. Doba splatnosti je variabilní, může to být až 45 dnů. Nebankovní společnost je při poskytování půjček velmi rychlá. Nemá stanovenu pevnou pracovní dobu, úvěry se zabývá 24 hodin denně a pracuje také v sobotu i v neděli. Jakmile vám bude okamžitá půjčka schválena, nebankovní společnost pošle peníze. Odešle vám je na účet. Pokud ho nemáte, obdržíte poštovní poukázku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.