Jak nakoupit drahou výbavu pro pejska, aby vám nehrozilo rozhodčí řízení?

Pejsek potřebuje spoustu věcí, nejen granule a boudu. Tato výbava je mnohdy dražší, než noví majitelé zvířete vůbec očekávají. Jste ve stejné situaci? Rozhodně svého psa nešiďte, to byste si ho taky nemuseli pořizovat, pokud mu nechcete věnovat nejlepší péči. Jestliže vám na to chybí peníze, není nic jednoduššího, než tuto situaci vyřešit pomocí půjčky. Bojíte se, že se proti vám otočí rozhodčí řízení? Bát se nemusíte, stačí si dát pozor.

Co je rozhodčí řízení?

Jedná se o způsob řešení sporů, na kterém se obě strany domlouvají ještě před uzavřením smlouvy. Obvykle se využívá v případě spotřebitelských úvěrů. Základem je rozhodčí doložka, která se ale často stávala cílem podvodníku – tzv. šmejdů. Vždy si proto dobře pročtěte podmínky, jež podepisujete – a to zvlášť v případě, že na vás někdo tlačí.

Rozhodčí řízení – jak se mu vyhnout?

Pokud se stejně bojíte, že by se rozhodčí řízení mohlo otočit proti vám, raději si zvolte jiný typ půjčky, výhodná je například půjčka do výplaty, která má dobu splatnosti 7 až 45 dnů. Po výplatě ji snadno splatíte a nebudete muset nic dalšího řešit. Patří mezi půjčky bez registru.

Jak si požádat o poskytnutí této krátkodobé půjčky?

  • první možností je půjčka online, kdy na oficiálních webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchý formulář, který tam na vás čeká
  • druhou možností je SMS půjčka, kdy žádost podáte prostřednictvím speciální SMS
  • obě varianty jsou velmi snadné a rychlé
  • do deseti minut budete vědět, zda vám půjčka byla schválena
  • pokud vše dobře dopadne, může být rychlá půjčka ihned na vašem účtu
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.