I nebankovní půjčka pro problémové klienty se hodí na zaplacení havarijního pojištění

Platíte si povinné ručení, ale chtěli byste mít jistotu, že za škody dostanete odškodnění? Jediným řešením je havarijní pojistka. Sjednáte si ji z pohodlí domu online. Proč ji mít a je opravdu výhodné k zaplacení pojistného využít peníze z nebankovní půjčky ihned na účet pro problémové klienty?

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Sms půjčky pro problémové klienty

Co nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty byla vytvořena, aby si mohli vzít úvěr i osoby, kterým v bance nepůjčí. Jedná se například o ty, kdo mají nízký příjem, o dlužníky, kteří mají záznam v registru dlužníků či o osoby, které mají „vroubek“ v podobě záznamu v trestním rejstříku. Největší výhoda půjčky tkví v tom, že k jejímu získání není potřeba dokazovat příjem. Je proto dostupná všem. Pro tuto její vlastnost je oblíbenější než půjčky v bance, kontokorent i kreditní karta.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty může být i bez poplatku

Půjčka nebankovní i vás potěší tím, že za ni nebudete muset platit ani korunu. Bez poplatku je půjčka jen pro nové žadatele. Aby byl poplatek nulový, musí si půjčit 9 000 korun a nastavit splatnost na 30 dní. V ostatních případech se poplatek platí, ovšem jen velmi mírný. Například za půjčku 5 000 korun na 7 dní se musí platit poplatek pouhých 500 korun.

Jak správně nastavit havarijní pojištění?

Pojistit se můžete proti těmto rizikům:

  • odcizení vozu
  • krádež
  • škody, které způsobí vandal
  • škody způsobené přírodními živly

Můžete se pojistit na vše, jedná se o tzv. all risk pojištění, nebo si vybrat jen některá rizika. Kromě nastavených rizik ovlivní cenu pojistky ještě typ a stáří vozu, míra spoluúčasti, limity pojištění a další.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.