Finská půjčka

Finská půjčka je jeden z názvů pro nebankovní půjčku. Uvažovali jste někdy o tom, že si tuto půjčku vezmete? Nevíte ale, kde začít? Máme pro vás návod, jak si vyřídit finskou půjčku jednoduše z pohodlí domova. Bude vám to trvat jen chvilku a půjčit si můžete až 10 000 Kč.

Finská půjčka a její základní charakteristika

Finská půjčka je dnes velmi oblíbená. Důvodem popularity je možnost nastavení sumy a také doby splatnosti. Každý žadatel o tuto půjčku se může sám rozhodnout, kolik peněz a na jak dlouho si půjčí. Finská půjčka nabízí 500 Kč až 10 000 Kč. Půjčit si lze libovolnou částku zaokrouhlenou na stovky. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí 7 až 45 dní. Výhodou je, že půjčku je možné splatit předčasně. V tomto případě se sníží poplatek za půjčku na odpovídající hodnotu. Poplatek za půjčku není nijak vysoký. Pro jeho výši je rozhodující výše půjčené částky a také doba splatnosti. Čím vyšší je půjčovaná suma a delší doba splatnosti, tím vyšší je i poplatek. Příklad:

  • při půjčce 500 Kč na 7 dní je poplatek 50 Kč
  • při půjčce 3 000 Kč na 33 dní je poplatek 1 080 Kč
  • při půjčce 10 000 Kč na 45 dní je poplatek 4 800 Kč

Finská půjčka a možnost prodloužení

Pokud byste náhodou měli se splacením půjčky problém, není třeba zmatkovat. Nebankovní společnost vám nabízí možnost prodloužení doby splatnosti. Je to možné až o 60 dní. Žádost je třeba poslat skrze online formulář. Je možné žádost podat i ve formě SMS zprávy.

Finská půjčka a hlavní výhody

  • není třeba dokládat příjem
  • není třeba mít ručitele
  • je možné si půjčovat opakovaně, vždy po řádném splacení předchozího úvěru